Neler Yapıyoruz?

1) Akademik çalışmalarınızı (Word veya diğer editörlerde yazdığınız) LaTeX’e aktarabiliriz

2) Akademik çalışmalarınızın Tükçe’den İngilizce’ye veya İngilizce’den Türkçe’ye çevirilerini yapabiliriz

3) İngilizce olarak yazdığınız metinleri proofreading (metin düzeltme) yapabiliriz

4) Sitemizde Online Kurs kategorisi altında yer alan Ücretsiz LaTeX Eğitimi içeriğinden LaTeX ile döküman oluşturmayı öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Herhangi bir metin yazma programında (MS Word gibi) hazırladığınız veya el yazısı ile yazdığınız tezi, makaleyi, raporu, kitabı veya ödevinizi LaTeX‘e aktararak hem dergilerin kabul ettiği formatlara dönüştürmüş hem de daha akademik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Türkçe olarak hazırladığınız çalışmanızı İngilizce’ye veya İngilizce olarak hazırladığınız metni Türkçe’ye çevirebiliriz.

Proofreading yazmış olduğunuz herhangi bir metne yayınlanmadan veya teslim edilmeden önce yapılan son düzenleme işlemi olarak tanımlanabilir. Proofreading sayesinde makale, tez veya ödevleriniz; 1) gramer hataları, 2) tekrarlayan sözcükler, 3) kullanılan bağlaçlar ve 4) cümle yapıları gibi konular bakımından kontrol edilerek daha profesyonel ve daha akıcı olacak bir şekilde düzenlenir. Ayrıca, hazırladığınız çalışmanızın proofreading yapılması çalışmanızı dil bilgisi hatalarından temizler ve plagiarism (intihal) oranını azaltmaya yardımcı olur.

LaTeX Eğitimi için hazırlamış olduğumuz içerikleri Online Kurs kategorisi altında bulabilirsiniz. Bu eğitimleri düzenli olarak takip edip kendi kendinize LaTeX ile makale, tez veya proje çalışmalarınızı LaTeX’e aktarabilirsiniz. Buradaki kurslar tamamıyla açık kaynak ve ücretsizdir.

İlk üç maddede sıralanan hizmetlerimiz için bizimle aşağıdaki iletişim yollarından birisini kullanarak fiyat, iş alımı ve iş teslimi gibi konulardaki ve aklınıza takılan diğer sorularınızı tereddüt etmeden sorabilirsiniz.

Lütfen bizimle iletişim sayfası aracılığıyla bağlantıya geçin.

Whatsapp'ı Aç!
💬 Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?